LIBLIKAS. Liblikat saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Karabiinkinnitusega K1 või K2. K1 kinnitusega Liblikas :
K2 kinnitusega Liblikas :
VIHM. Vihma saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega.
K2 kinnitusega Vihm : K1 kinnitusega Vihm : Haaknõelkinnitusega :
KIIL. Kiilitiibasid saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega. 
K2 kinnitusega Kiil : K1 kinnitusega Kiil: Haaknõelkinnitusega :

HAMMASRATAS. Hammasrattad on kõik hallid. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega.
K1 kinnitusega Hammasratas : K2 kinnitusega Hammasratas: Haaknõelkinnitusega (foto puudub)

SÜDA. Südant saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). K1 või K2 karabiinkinnitusega või haaknõelkinnitusega.
TÄHT. Tähte saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). K1 või K2 karabiinkinnitusega. 
Kuidas helkivad ripatsid valmivad...